O nás
Cílem programu je systematicky poskytovat veřejnosti objektivní informace o migraci v Česku, ale i na evropské a světové úrovni, a přispívat tak k lepšímu soužití imigrantů a většinové společnosti.

Archiv

Workshop „Integrační politika v Praze – inspirace z Dublinu“ 29.-30.5.2014

Workshop je třetím ze série workshopů, které probíhají v rámci projektu „Mistra – Migrant Inclusion Strategies in European Cities“ (účast na předchozích workshopech není podmínkou).

Workshopů se účastní zástupci MČ a neziskových organizací a cílem je nastavit efektivní způsob spolupráce mezi všemi aktéry na poli integrace cizinců na úrovni městských částí. Workshop je tedy určen především sociálním pracovníkům a všem, kteří se ve své práci potkávají s migranty, ale i migrantům samotným a pracovníkům všech neziskových organizací, které se věnují migraci, koordinátorům na jednotlivých MČ či pracovníkům úřadů.

Workshop povedou Julie MacCafferty a Mairin Kenny z partnerské organizace Ballymun Job Centre v Dublinu, která vyvinula metodologii tzv. inter-agency working v rámci svého projektu Equal Youth. Workshop bude veden v českém i anglickém jazyce, k dispozici je simultánní tlumočení.

Přihlásit se je možné na emailu marie.hermanova@clovekvtisni.cz nebo telefonním čísle 777 782 088. Uzávěrka přihlášek je 28.5.2013.

program workshopu ke stažení

Těšíme se na viděnou!

Comments are closed.