O nás
Cílem programu je systematicky poskytovat veřejnosti objektivní informace o migraci v Česku, ale i na evropské a světové úrovni, a přispívat tak k lepšímu soužití imigrantů a většinové společnosti.

Archiv

Workshop blogování a online žurnalismus pro migranty s Adamem Javůrkem

Program migrace společnosti Člověk v tísni pořádá v rámci projektu Face2Face druhý ze série mediálních workshopů pro migranty.

BLOGOVÁNÍ A ONLINE ŽURNALISMUS


Workshop se uskuteční během dvou květnových čtvrtečních večerů: 16. a 30. května 2013 v Praze, v prostorách Člověka v tísni.

Povede ho Adam Javůrek – Innovation Editor zpravodajského serveru IHNED.cz

——————————————————————————————–

Cílem projektu Face2Face je posílit povědomí o cizincích a kulturní rozmanitosti v Česku. Snaží se především podpořit vlastní migranty v dovednostech fotografie, videa, blogu a reportážní činnosti tak, aby oni sami mohli o životě svých komunit informovat.

Podmínky účasti:

  • workshop je určen cizincům občanům třetích zemí jakéhokoliv věku, vzdělání či povolání, kteří žijí v Česku
  • znalost českého jazyka na základní komunikativní úrovni
  • zájem o blogování a online žurnalismus (předchozí zkušenosti s blogováním nejsou podmínkou)
  • zájem dále spolupracovat na blogu projektu Face2Face


Praktické informace:

  • workshop je ZDARMA včetně poskytnutých materiálů a pohoštění – účastnici jsou pouze povinni uhradit vratnou zálohu 100 korun v první den semináře, která bude vrácena po absolvování obou seminářů; v případě absence propadne záloha Člověku v tísni jako dar
  • mimopražským účastníkům může Člověk v tísni na žádost uhradit náklady spojené s cestou
  • příspěvky budou zveřejněny na webu www.migration4media.net/face2face ; nadále bude možnost spolupracovat na medializaci témat, která se vás dotýkají


Online přihláška na workshop zde


Program workshopu najdete zde

Více o projektu na www.migration4media.net/face2face. Máte-li k workshopu jakékoliv dotazy, ozvěte se nám na email migrace@clovekvtisni.cz nebo na telefon 222 350 809.

Comments are closed.